На Сумщині поліцейські розшукують безвісти зниклу жінку

Працівники Шосткинського відділу поліції розшукують 38-річну жительку райцентру, яка вночі пішла з дому, і наразі її місцеперебування залишається невідомим. Поліцейські ведуть пошуки зниклої жінки, і звертаються за допомогою до громадян.  

На вигляд зниклій жінці 40 років, зростом 170-175 см, середньої статури. Має темне коротке волосся та карі очі. Жінка страждає на психічні розлади, а тому можлива безпідставна агресія.

Серед особливих прикмет: праве око напівзакрите, постійно смикає правою рукою вгору – вниз. Була вдягнена у світло-коричневе пальто, взута у світлі чоботи. Мала при собі світлу жіночу сумку. Загалом одягнена неохайно.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклої жінки і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у розшуку Тетяни Білоус: можливо, вказана жінка перебуває поблизу від вас і потребує допомоги.

Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку жінки, – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».

Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області