Пані Краснопільщина-2017: у райцентрі обрали найчарівнішу заміжню панянку

6

Претендентки змагалися за звання «Пані Краснопільщина – 2017»: журі обирало кращу з кращих заміжніх жінок району.

У конкурсі взяли участь п’ятеро красунь із різних сіл, а організувала захід керівник районної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Алла Овчар.

«Я вже маю досвід організації конкурсів краси, і вже давно мріяла влаштувати конкурс саме для заміжніх жінок. Я дуже тішуся з того, що все вдалося – сподобалось і глядачам, і конкурсанткам», – говорить Алла Овчар.

За титул «Пані Краснопільщина» у декількох конкурсах змагалися Олеся Крижна (с. Мала Рибиця), Тетяна Кулішова (с. Чернеччина), Анна Коновалова (смт. Краснопілля), Анна Гримайло (с. Угроїди) та Алла Мартиненко (с. Грабовське). Чарівні жінки демонстрували свою ерудицію, творчі здібності, вміння подати глядачеві різноманітний імідж.

4

У результаті, корону Пані Краснопільщини вдягнула Алла Мартиненко. Усі  переможиці в окремих номінаціях отримали цінні подарунки та відзнаки.

3

Журі конкурсу очолив один з лідерів УКРОПу Сумщини Олег Шестак. Ділячись враженнями від конкурсу, він відзначив високий рівень організації заходу: «Мені було складно головувати у журі, оскільки вибір між красунями-розумницями завжди не простий. А от поставити відмінну оцінку нашим краснопільським однопартійцям і особисто Аллі Овчар – легко. Вони влаштували справжнє свято краси».

«Вже є задум наступного районного конкурсу краси. «Концепція знов буде нетривіальна, а яка саме – поки що секрет», – говорить укропівка Алла Овчар.