Перша сесія Тростянецької ОТГ: призначені нові заступники мера, секретар та структура виконавчих органів

15

21 листопада пройшла перша сесія сьомого скликання Тростянецької міської ради (об’єднаної міської територіальної громади).

Депутатам вручили посвідчення, а міський голова Юрій Бова склав присягу.

Новообраний депутатський корпус складається із 26 депутатів, з них 4 – з сільської місцевості. В роботі сесії взяло участь 25 депутатів.

“Сьогодні усім нам треба відкинути всі політичні протистояння та амбіції й зосередити зусилля на вирішенні соціально-економічних питань Тростянця, та сіл, що з наши містом об’єдналися: Кам’янки, Кам’янецького, Зарічного, Лучки», – сказав Бова.

13

Шляхом таємного голосування було обрано секретаря Тростянецької міської ради – Наталію Ковальову,  депутата від політичної партії «Сила людей». Її кандидатуру запропонував міський голова, а депутати одноголосно підтримали. Слід додати, що Наталія Ковальова родом із Охтирки, наразі проживає в Тростянці. Вона має вищу освіту та досвід роботи в Охтирській райдержадміністрації та консультанта депутата Сумської обласної ради. Одружена, виховує сина та доньку.

16

На сесії також було затверджено структуру Тростянецької міської ради та її виконавчих органів, вона розширилась у зв’язку із створенням Тростянецької ОТГ. У штаті міської ради – 75 одиниць, окрім працівників самостійних підрозділів.

14

Депутати також підтримали кандидатури заступників міського голови. Їх відтепер четверо замість двох, а саме: Юрій Заяц – заступник міського голови з питань ЖКГ, будівництва, транспорту, зв’язку, Оксана Заяц – заступник міського голови з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, охорони здоров’я, соцзахисту населення, Володимир Злепко – заступник міського голови з економічних питань та залучення інвестицій та Максим Синявін – заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури.