Ремонт даху школи №4 може обійтися бюджету Сум більш ніж у 330 тисяч гривень

2

На сьогоднішній день дах відремонтували лише наполовину.

За словами директора школи Тетяни Волкової, перші 150 тис. грн. з бюджету навчальний заклад отримав в минулому році, пише 0542. Цих грошей, зазначає директор, вистачило тільки на капітальний ремонт лише частини даху, що не ремонтувалася понад чверть століття. Обсяг робіт збільшив і ураган, що пронісся над Сумами 14 червня. В результаті сильного пориву вітру була вирвана з конструкції будівлі витяжка. Згідно проектно-кошторисної документації, для завершення капітального ремонту покрівлі в повному обсязі необхідні додаткові кошти, а саме 186,2 тис. грн.

Питання вже погодили в міському управлінні освіти, знайшов він підтримку і у членів постійної діючої депкомісії з питань охорони здоров’я, соцзахисту та освіти при Сумській міськраді. Тепер, згідно з процедурою, пакет документів розглянуть на планово-бюджетної комісії, а після винесуть на розгляд сесії.

Довідка: Будівля школи №4 побудована в 1882 році на гроші сумського мецената І. Харитоненка. Історія власне самої школи почалася з 1918 року. На сьогоднішній день навчальний процес для 432 школярів забезпечує персонал з 85 чоловік.