Влада міста Конотоп готова до бунту перевізників

Снимок

Влада міста вже розробила план першочергових заходів на той випадок, коли припиниться рух транспорту в м. Конотоп. Про це заявив учора мер міста Артем Семеніхін.

Зі слів очільника, з мікрорайону КВРЗ буде рухатися кілька автобусів в напрямку Житлового масиву через центр. Мікрорайони Порт, Загребелля будуть забезпечені повністю, а ВРЗ  – частково трамвайним транспортом. Зокрема, Артем Семеніхін закликав конотопців набратися терпіння і витримки, наголосивши, що автоперевізники довго не протримаються і рано чи пізно будуть змушені шукати компроміс.

“Ми не вороги перевізникам. Але це є неправомірно, необгрунтовано і неправильно по відношенню до громади м. Конотоп. Ми порахували, що сім’я з трьох осіб змушена буде віддавати близько 1 000 грн на місяць тільки за проїзд. Зараз перевізники вважають, що без них місто зупиниться і настане транспортний колапс. Буде дуже важко і складно. Я сам, доки не буде відновлений рух автотранспорту в місті, користуватися автомобілем буду в крайньому випадку. Рухатися з дому на роботу я буду разом з громадою міста Конотоп трамваєм. Автомобілем – тільки у виключно надзвичайних випадках”, – зазначив мер.

Свої ставки міський голова робить саме  на трамвай. Зокрема, він зазначив про відкриття 4-го маршруту – з мікрорайону ВРЗ до Житломасиву. Не чекаючи весни, в оперативному режимі влада хоче відновити колії, які збереглися в районі Колієпроводу.

Мер також звернувся до перевізників України надати свої цінові пропозиції для перевезень по місту Конотоп.  І якщо знайдеться хтось, готовий здійснювати перевезення за старою ціною, влада  обіцяє тут же укласти з такою особою договір.

Промоніторивши ситуацію по Сумській області та Україні, проаналізувавши відстані, які обслуговують перевізники по Україні в містах, подібних до Конотопа, міські чиновники дійшли висновку, що тариф 3 грн. для нашого міста є оптимальним.

Джерело: konotop.in.ua