У Тростянці поліція досі шукає вандалів, які облили могили АТОшников фарбою

20

Нагадаємо, що в Тростянці в червні цього року невідомі зловмисники облили фарбою три обеліски, встановлені на могилах загиблих учасників АТО. Поліція відкрила кримінальне провадження та сподівається на допомогу небайдужих громадян у пошуках зловмисників.

За фактом наруги над могилами бійців, які загинули в ході антитерористичної операції, поліція Тростянецького району відкрила за ст. 297 ч.1 КК України кримінальне провадження. В ході слідства було з’ясовано, що невідомі зловмисники вночі зайшли на відкриту територію міського кладовища та облили жовтою фарбою пам’ятники на трьох похованнях.

Службова собака, яку було задіяно в ході першочергових заходів вивела правоохоронців на грунтову дорогу за кладовищем, де, скоріш за все, вандали сіли на автомобіль та поїхали геть. 

Крім того, призначені та тривають ряд експертиз, в якості свідків опитані працівники, відвідувачі кладовища й родичі похованих бійців. Проведено обходи прилеглих до кладовища територій.

Вживаються інші заходи розшукового характеру, спрямовані на встановлення осіб зловмисників.

Поліція звертається з проханням до небайдужих громадян, кому відомі обставини скоєння цього злочину, особи вандалів чи їх місце перебування, повідомити про це за телефоном 102, або за телефонами в Тростянці – 5-12-02; 050-307-97-92. Анонімність гарантується.