Вітчим змусив неповнолітнього пасинка закопувати труп

Неповнолітній хлопець допоміг поліції розкрити вбивство, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Півтори місяці тому його вітчим вбив знайомого. 14-річний хлопець боявся за життя своїх менших двох сестер та брата, тому звернувся у поліцію. За його словами, батько не одноразово прикладався до пляшки та підіймав на них руку.

Того вечора вітчим пив горілку разом зі своїм приятелем. Час від часу вони сварилися і затівали бійку. Аби молодші діти не бачили цього, пасинок повів їх до спальні – вкладати спати. Він чув, як на кухні дорослі билися, проте, знаючи буйний норов та «важку» руку не став втручатися у конфлікт.

На ранок вітчим розбудив хлопця, і повідомив, що потребує його допомоги. Коли підліток вийшов у кухню, то побачив учорашнього гостя вже мертвим. Вітчим пригрозив пасинку, що на нього теж очікує така доля, якщо він комусь розповість про побачене, після чого вони спустили тіло до підвалу.

PM160image003

За три дні чоловік знайшов місце на пустирищі, куди змусив хлопчину разом з ним вивезти та закопати труп. Аби убезпечити себе від викриття, в подальшому зловмисник вивантажив на місце імпровізованого поховання сміття.

PM333image005

Правоохоронці, оглянувши пустир, знайшли тіло та встановили особу загиблого – ним виявився 40-річний житель Сум, що з початку квітня значився у розшуку як безвісно зниклий.

Підозрюваного затримали, і він зізнався у скоєному. Наразі чоловік в Сумському відділі поліції, відносно нього відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 115 КК України (навмисне убивство). За скоєне громадянину загрожує позбавлення волі до 15 років або навіть довічне ув’язнення.