ЕКС-ГУБЕРНАТОР ШУЛЬГА РОЗПОВІВ, ЯК ПОКРАЩУВАВ ЖИТТЯ ЗА РЕГІОНАЛІВСЬКІ ГРОШІ

Скандали навколо підсудного екс-губернатора Володимира Шульги не тільки не вщухають, а й розгораються новими повідомленнями про корупцію. Мабуть, саме тому він вирішив порушити тривалу мовчанку і виступити на власний захист у Фейсбук. Тим, хто закидає йому бездіяльність за часів губернаторства, Шульга нагадав про свої «здобутки». Довго чи не довго думав, що віднести до досягнень на посаді голови Сумської ОДА, а написав таке:

«Тут мені переказують, що деякі безробітні сумські чиновники розповідають всілякі басні про мою діяльність, як екс-губернатора. Так от можу сміливо заявити: 10-ть км доріг в Ромнах – робив, 34-ри реанімамобіля для медицини Сумщини – зробив. А от спілкуватися з водіями воров в законі – не міг в принципі. По определению! Так що, нехай розповідають басні далі. Безкоштовний піар вітаю!)))».

Тільки екс-очільник області забув зазначити, що кошти на ремонт дороги у Ромнах були передбачені ще попередниками-регіоналами, і не на 10-км, а на 100 (у 2014 році «злочинна влада» заклала гроші на нову дорогу від Ромнів до Пирятина). А щодо реанімобілів – треба подякувати програмі, запровадженій за президентства бандита-Януковича, згідно якої і купили ті автомобілі ще наприкінці 2013 року.

Якщо рухатися такою логікою, то забув Володимир Шульга ще два своїх досягнення: як відкривав зроблений “злочинною владою” водогін у селі Засулля Недригайлівського району, який збудували завдяки фінансуванню ПРООН, та як подарував конфісковані за тієї ж “злочинної влади” дві елітні іномарки на потреби АТО.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що Шульгу взяв на поруки колега по партії, народний депутат Олег Медуниця.

Безымянный3