Патріоти у Конотопі дали відсіч проросійським силам

18198055_1498834693495199_814630644_n

Після того, як мер міста разом з однодумцями зірвав проведення конференції руху Віктора Медведчука, в приміщенні Конотопської міської ради відбулось зібрання патріотичних сил, організацій, об’єднань, депутатів міської ради та громадських активістів через загострення суспільно-політичної ситуації з боку проросійськи налаштованих політичних сил.

Лідер місцевого УКРОПу, депутат міськради Віталій Гланц заявив, що місцева громадська організація Конотопської самооборони має бути переформатованою.

“На папері самооборонівців чимало. Але як показала практика, завезені кумом Путіна “тітушки” наважуються правити бал у нашому місті. Це ненормально. Ми не допустимо дестабілізувати ситуацію, а керівництво Конотопської самооборони буде переобрано”, – заявив укропівець.

Питання суспільно-політичної ситуації у райцентрі Сумської області також буде підняте під час сесії міськради, що скликається на 28 квітня. За словами Віталія Гланца, фракція Партії УКРОП виступить із політичною заявою і вимагатиме не допустити наперед провокацій з боку проросійських сил.

Читайте також: