У Буринському районі обласний депутат подарував селянам нову дорогу

60

Вчора, депутатом Сумської обласної ради Ладухою Віктором Борисовичем в селищі Леонтіївка було вирівняно, висипано гравієм, пролито емульсією та покрито асфальто-бетонним настілом півтора кілометри дороги, і хоч в селищі на даний час проживає не багато людей проте за все життя на цьому місці вони ніколи не бачили такої гарної дороги.

«Цікаво чим в цей час займаються депутати Демеха з Березіним, що корисного вони зробили для жителів області чи їздять по фермерах та одноосібниках , залякують та збивають кошти у власні кишені, риторичне запитання?

Нагадаємо, що на даний час в Буринському районі за державні та бюджетні кошти не проведено капітального ремонту доріг за жодним з напрямків, навіть на автомобільному сполученні Буринь – Конотоп не залатано жодної ями. Де ж поділись 3 мільйони гривень які були виділені з районного бюджету на ремонт доріг? Чи знайдуться люди які зможуть підтвердити що обласні керівники Токар, Клочко та Березін піклуються про жителів Сумської області освоюючи кошти обласного бюджету за цільовим призначенням? Чи побудовано або принаймні відремонтовано за ці кошти хоча б одну з доріг?», – йдеться на сторінці Буринського районного громадського об’єднання «Майдан» у Facebook.

На правах реклами

Поділитися в соцмережах: