У СУМАХ УЖЕ ПОДІЛИЛИ ВИБОРЧІ ОКРУГИ: ВОЙТЕНКУ – СУМИ, КЛОЧКУ – БІЛОПІЛЛЯ?

Здавалося б, тема виборів дещо зійшла зі шпальт вітчизняних видань, однак для Сум вона тільки набирає обертів. Нижче наведена інформація дає змогу трохи по-іншому подивитися на події, що відбуваються в сумському політикумі.

Як стало відомо сайту СТС із особистих джерел, причина репресій проти головного лікаря Сумської центральної районної лікарні Володимира Поцелуєва криється у хитрій політичній схемі. До цього часу ті, хто добре знайомі з останнім скандальним обшуком поліції в медустанові, припускали, що у цих діях простежується тиск на Поцелуєва з кабінетів ОДА для позитивного голосування за відставку голови Сумської обласної ради Семена Салатенка, що вже певний час відкрито обговорюється серед політиків. Та, виявляється, справа набагато заплутаніша.

За нашими даними, нещодавно в обласній організації “Батьківщина” відбувся розподіл виборчих округів на майбутні парламентські вибори, які рано чи пізно таки відбудуться у нашій країні. По 157-му округу (м.Суми) має висуватися нинішній заступник сумського міського голови Володимир Войтенко. Очевидно, головним опонентом для нього стане діючий нардеп Олег Медуниця, рейтинг політичної сили якого (“Народний Фронт”) скотився до мінімуму. По 158-му виборчому округу (частина Зарічного району міста Сум, Білопільський, Краснопільський, Сумський райони) якраз має висувати свою кандидатуру Володимир Поцелуєв, який, як показали минулі місцеві вибори, має один з найвищих рейтингів довіри населення (близько 35 %).

Поряд із тим, за нашою інформацією, по 158-му  виборчому округу свою кандидатуру хоче виставляти діючий голова Сумської ОДА Микола Клочко. Можна припустити, що конкурувати з таким серйозним супротивником як Поцелуєв губернатору не дуже хочеться. Тому, щоб дещо знизити рейтинг БЮТівця, проводиться нинішня атака на Сумську районну лікарню, аби, зрештою, отримати можливість і підстави зняти Володимира Поцелуєва з поста головного лікаря, що безперечно, понизить і рівень довіри до нього виборців.

Щоб прояснити дану ситуацію, редакція сайту СТС готова оприлюднити позицію усіх зацікавлених сторін.