Сумські волонтери маркуватимуть стерилізованих собак кліпсами та червоними стрічками

1

Собак стерилізуватимуть за кошти жителів.

Про це у Facebook повідомила волонтер Марина Сотникова.

«Шановні громадяни, на вулицях з’являються безпритульні собаки з яскраво-жовтими, зеленими, кремовими кліпсами на правому вусі. І червоною стрічкою на нашийнику. Будь ласка, не завдавайте їм шкоди. Ця кліпса і стрічка означає, що собака простерилізована за кошти, зібрані жителями, не агресивна, і не буде мати потомства. По можливості розкажіть про це всім своїм знайомим. Дякую», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в наступному році в Сумах пообіцяли провести масову стерилізацію бездомних собак. Таку угоду уклали виконком та ТОВ «Чотири лапи Україна». До Сум прибудуть ветеринари, ловці тварин, адміністратор, доглядач, із мобільною операційною та машиною для відлову тварин. Собак відловлюватимуть у гуманний спосіб. Після огляду, стерилізації та вакцинації від сказу тварину добу триматимуть під наглядом, а потому повертатимуть до місця, де відловили. Усіх тварин, що пройдуть таку процедуру, позначать блакитною биркою, а інформацію про таких собак занесуть до спеціальної бази даних.

Наразі ж у Сумах за безпритульних тварин відповідає директор-«безхатько». Керівник КП «Центр догляду за тваринами» стверджує: не має жодного фінансування на свою діяльність.