У Сумах обиратимуть кращого кондитера

62

До Дня міста в Сумах вдруге відбудеться міський конкурс «Кращий сумський кондитер». Про це йдеться на сайті міськради.

Він має на меті визначення кращих майстрів-кондитерів закладів ресторанного господарства та навчальних закладів міста, популяризацію їхнього досвіду роботи, підвищення професійного рівня студентів, а також сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у Сумах.

Конкурс проводитиметься у двох вікових категоріях – кондитер (від 23 років і старше, без обмеження за віком) і кондитер-початківець (до 23 років) – за такими номінаціями: «Рідне місто Суми», «Казковий світ або Моє дитинство», «Солодкі фантазії» і художня робота з пряникового тесту.

До участі у конкурсі запрошуються працівники закладів ресторанного господарства, виробники кондитерських виробів, студенти профільних вищих і середніх навчальних закладів Сум.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Заявки на участь приймаються не пізніше ніж за п’ять днів до початку конкурсу. Надсилати їх необхідно на електронну пошту відділу торгівлі [email protected]а із зазначенням в темі листа «Заява на участь в конкурсі». До заявок додаються: копія особистої медичної книжки учасника, технологічна картка кондитерського виробу.

За результатами конкурсу у кожній номінації визначатимуться володарів трьох призових місць. Переможці отримають грамоти, квіти та цінні подарунки. Задля об’єктивності оцінювання до складу журі включили спеціалістів кафедри технології харчування СНАУ, Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, представників різних структурних підрозділів міської ради, депутатського корпусу.

Нагадаємо, конкурс «Кращий сумський кондитер» вперше провели у Сумах на День міста торік з метою створення сприятливих умов для реалізації потенціалу молодих спеціалістів у сфері ресторанного господарства, підвищення іміджу міста. Конкурс проводиться у рамках заходів цільової Програми підтримки малого та середнього підприємництва в м. Суми на 2017-2019 роки та фінансується за кошти міського бюджету.