У Сумах відбудеться акція-збір для дитячих будинків до Дня Святого Миколая

Уже четвертий рік поспіль сумчани влаштовують акцію-збір для дитячих будинків напередодні новорічних свят.

«Вже четвертий рік у нас з друзями є традиція – збирати канцелярію, одяг, смаколики, засоби особистої гігієни для дитячих будинків інтернатів. Для більшості це буде дико і незрозуміло, але дітям потрібне елементарне: зубна паста або шкарпетки, зошити, ручки, зимові рукавички, шампуні, мило, шапки, фрукти, солодощі та багато іншого. Ми робимо це для того, щоб подарувати свято дітям, щоб вони бачили допомогу від незнайомих людей і розуміли, що вони комусь потрібні і треба допомагати один одному», – пише на своїй сторінці в Фейсбуці Дмитро Дубовик, один із організаторів акції.

Гроші нести не бажано, краще відразу купити на них що-небудь з цього: засоби особистої гігієни, спідню білизну, теплі шкарпетки, шапки, рукавиці, іграшки, канцелярське приладдя, солодощі, фрукти, книги, розвиваючі ігри, настільні ігри, одяг і т.д. Вік дітей від 5 до 15 років.

Від деяких будинків є побажання: потрібні футбольні м’ячі, двосторонній кольоровий папір, шкарпетки більше 36 розміру, міксер, електром’ясорубка, духовка.

“Гостинці” дітям можна принести 15 грудня до пам’ятника Цукру. З 12:00 до 18:00 там знаходитимуться волонтери, яким можна буде все передати.